Бесіди з безпеки життєдіяльності у школі. 5 -11 класи

Пам'ятки ДСНС

Про важливість дорожніх знаків

Памятка заходи безпеки на льоду

Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

Перевезення груп дітей

Методичні рекомендації щодо організації, підготовки та проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"

Правила пожежної безпеки під час Новорічних свят!

Навчально-методичний посібник "Цивільний захист в загальноосвітніх навчальних закладах"

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

Мультфильм о безопасном использовании газа в быту Мультфильм о соблюдении правил пользования газом в быту детям ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ У ПОБУТІ Азбука безпеки на дорозі. 1 серія. Протипожежна безпека Навчальний ролик "Небезпечні знахідки"