В нашому ліцеї створено систему відбору та підготовки учнів до участі в олімпіадах, конкурсах, МАН. Однією із форм інтелектуальних, творчих учнівських змагань, які формують компетентну особистість, є конкурси, фестивалі, турні­ри. Це командні змагання, які спонукають учнівську молодь до прак­тичної наукової та творчої діяльності, навчають норм та стилю робо­ти у творчих колективах і мають велике навчально-виховне значен­ня. Участь обдарованих школярів у таких заходах ефективно сприяє розвитку їхніх творчих здібностей, успішній соціалізації в життєво­му просторі.

Важливу роль у підтримці здібної та обдарованої молоді відіграють також Міжнародні конкурси:

• з української мови імені Петра Яцика;
  • мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,

які проводяться щороку.

/Files/images/2023/Результативність.jpg