/Files/images/2022/dsyt-navch.jpg

Дистанційне навчання

На період запровадження воєнного стану будемо Вас інформувати та надавати навчальні матеріали щодо опрацювання освітніх програм шляхом дистанційного навчання

Дистанційні заняття відбуваються відповідно до наявного розкладу занять та починаються о 08.30!

Уроки проходять як в онлайн режимі (синхронно, найчастіше з використанням платформи Google Meet, ZOOM у режимі реального часу) так і в офлайн режимі (асинхронно, тобто через розміщення матеріалів та завдань на платформі, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час).

Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів проводиться на освітній платформі Google Classroom.

/Files/images/2022/shho-take-google-classroom-yak-neyu-korystuvatysya-yak-pratsyuye-ta-osnovni-mozhlyvosti.jpg

Безкоштовний сервіс, який дозволяє створювати класи, додавати до них учнів, публікувати завдання, отримувати завдання на перевірку, оцінювати їх і додавати розʼяснювальні коментарі, а також проводити живі зустрічі за допомогою Google Meet. Також можна планувати строки виконання завдань учнями (що дуже зручно при організації проектної діяльності), створювати шаблони до виконання завдань і навіть перевіряти письмові роботи на унікальність!

Покрокова інструкція приєднання до Google Classroom
Як використовувати Google Classroom для учня