Проведення тренінгу «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров’я»

29.02.2024. практичним психологом комунального закладу «Харківський ліцей №122 Харківської міської ради» Салтівського району було проведено заключний тренінг за темою: «Третій рівень інтервенції: підтримка у сфері психічного здоров’я» із циклу каскадних тренінгів «Коли світ на межі змін. Школа чутлива до психічного здоров'я».

Розглянуто алгоритм надання підтримки у сфері психічного здоров'я у межах закладу освіти та принципи дії першої психологічної допомоги; ознайомлено освітян з роботою дорослих з дітьми із зони ризику, заходами, які можуть допомогти дітям, що втратили близьких; підвищено обізнаність педагогічних працівників щодо ознак, за якими можна розпізнати жертву сексуального насилля та розглянуто типовий алгоритм надання підтримки таким особам; з’ясовано кроки допомоги з попередження підліткового суїциду; розглянуто ресурси та програми, які допоможуть у роботі з дітьми, що постраждали внаслідок війни. Вчителі виконали вправи «Кола підтримки», «Валіза педагога»; переглянули відеоматеріали.

/Files/images/2024/Тренінг 4.jpg