Тиждень фізики-2024

Закінчується зима. Традиційно у нас у школі останній тиждень лютого - це захопливий, творчий, пізнавальний тиждень, який присвячувався складним і захопливим, але дуже важливим у житті кожної людини наукам, фізиці та астрономії.

Ми не зраджуємо традиціям школи... І з 26.02.24 в нашому ліцеї №122 буде проходити тиждень фізики та астрономії.

Щоправда цього разу ця подія відбуватиметься дистанційно...

Діти із задоволенням та дуже активно взяли участь в оформленні «віртуальних тематичних виставок творчих робіт» і в нас вийшло аж дві «стінки».

Ми це зробили!

Величезне спасибі за чудові роботи учням 4 -11 класів.

Усі роботи увійшли до оформлення виставок. Особлива вдячність учням 4-А,4-Б та 6-В класів за чудові малюнки!

Виставки готові, а з понеділка починаються дуже захопливі заходи, які приготували для малечі наші старшокласники.

/Files/images/2024/Тиждень фізики 1.jpg

/Files/images/2024/Тиждень фізики 2.jpg