Європейський День боротьби з торгівлею людьми

Для здобувачів освіти старшої школи практичним психологом та соціальним педагогом були проведені просвітницькі заняття за темою:"Торгівля людьми в умовах війни. Як не стати жертвами?". Учні дізнались: про форми та основні риси торгівлі людьми; хто може стати жертвою торгівців людьми; куди й до кого звертатись за допомогою, консультацією; спробували на поданих прикладах розпізнати риси шахрайських порушень прав та свобод людей.

З початку війни ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми значно підвищився. Це пов’язано з тим, що частина людей виїхала на тимчасове місце проживання до Європи, частина переміщена всередині держави. Сьогодні мільйони українців, у тому числі мами з дітьми, опинилися в ситуації підвищеного ризику щодо торгівлі людьми. Біженство завжди було і залишається критичним фактором, який робить людей вразливими до злочинів, пов'язаних із трудовою та сексуальною експлуатацією. Тому дуже важливо, щоб наші діти були більш інформовані і обізнані за такою темою.

/Files/images/2023/День боротьби з торгівлею людьми 2.jpeg