Відкриття меморіальної дошки

Війна забирає найкращих, тих, у кого все життя мало бути попереду! 23 серпня на будівлі Харківського ліцею №122 відкрили меморіальну дошку Почуєву В’ячеславу Юрійовичу з позивним «САП» спецпідрозділу «Кракен», випускнику школи 2004 року, який загинув за свободу та незалежність України, поклав своє життя, боронячи наше рідне місто.

Після закінчення школи навчався в Харківському автомобільно-дорожному технікумі (зараз це Харківський автомобільно-дорожній фаховий коледж).

В’ячеслав багато читав, грав у шахи, займався спортом. Одруженим не був, але проживав з коханою жінкою, разом виховували її малолітнього сина.

24 лютого о 6 ранку сказав матері, що поїхав на роботу, а сам забрав усі документи та пішов до військкомату. Через захворювання міг не потрапити до ЗСУ. Тоді В’ячеслав записався до лав ТРО. На всі вмовляння мами і коханої відповів: «А хто ж вас буде захищати, як не я!».

У В’ячеслава залишилися мама, кохана жінка та її син, сестра.

/Files/images/2023/Відкриття дошки 2.jpg

/Files/images/2023/Відкриття дошки 4.jpg