14 грудня на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №124 Харківської міської ради Харківської області (платформа ZOOM) відбувся семінар-практикум учителів фізики закладів загальної середньої освіти Салтівського району міста Харкова за темою "Компетентнісно-діяльнісний підхід у викладанні фізики в закладі загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання".

Мета семінару:

- сприяння підвищенню фахової майстерності вчителів фізики;

- мотивація вчителів до співпраці із закладами вищої освіти в рамках підготовки до конкурсів та турнірів;

- ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями щодо формування предметних компетентностей учнів під час вивчення фізики.

Спікери заходу: Мінакова К.О., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Юрченко О.В., викладач кафедри фізики ХНПУ імені Г.С. Сковороди, Гелла Т.П., методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Салтівського району, Туманцова О.О., керівник районного об’єднання вчителів фізики.

Під час семінару мова йшла про можливості й переваги Scientix – спільноти для наукової освіти в Європі, про виконання лабораторних робіт на уроках фізики в умовах дистанційного навчання з використанням різноманітних платформ, у тому числі європейських.

Тютюнник Т.Б., заступник директора з НВР ХЗОШ № 124 ознайомила присутніх з сучасною технічною комплектацією кабінету фізики, яку заклад отримав у грудні 2021 року.

Жорник В.О., учитель фізики закладу, поділилася досвідом роботи з інтерактивним ліцензійним програмним забезпеченням MozaBook, яке працює на базі сайту MozaVeb. MozaBook розширює можливості інтерактивної панелі, урізноманітнює інструментарій шкільних уроків численними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями.