Показовий День цивільного захисту

15 квітня 2011 року у школі відбувся показовий День цивільного захисту. Присутні (директори шкіл, представники служби МЧС Московського району, методисти обласного штабу цивільного захисту) відзначили високий рівень організації заходу, чіткі та злагоджені дії працівників школи та учнів під час евакуації.

За планом Дня ЦЗ проведено відкриті уроки, виховні заходи, комбіновану естафету серед учнів 10-11 класів, організовано перегляд відеоматеріалів "Поводження з вибухонебезпечними предметами".

Підведено підсумки конкурсу газет та плакатів: найбільш активними учасниками стали учні 3-В, 4-В класів. Найкращі роботи відзначено грамотами.

Відпрацьованість дій за сигналом ЦЗ "Увага всім!" показали усі учасники Дня ЦЗ під час евакуації.

Школярі з цікавістю спостерігали за діями служби МЧС, мали змогу побачити техніку, яка використовується для гасіння пожеж.

о/Files/images/DSC_0098.JPGу/Files/images/DSC_0101.JPGк

лрополан