Невеличкий опис виступу нашої команди на турнірі!

Вчора дівчата зіграли гру із господарками турніру командою м.Хотина і в запеклій боротьбі здобули перемогу в один м'яч. Друга гра із-за вимикнення світла була перенесена на сьогодні, і це була гра ще проти одного з лідерів турніру команди м. Хмельницька. Перенесення пішло на користь хмельничанкам. Точилася дуже запекла боротьба. В першому таймі наші дівчата не зуміли показати всю свою майстерність і поступилися 5 м'чів, але після перерви і розмови із тренером почали наздогоняти команду м.Хмельницька, але нажаль не вистачило часу і дівчата програли 2 м'ячи. Також сьогодні відбулась гра між командами м.Хотин і м.Хмельницький в яків перемогу святкували господарки 14:11. Таким чином всі лідери турніру мають однокову кількість очок, але краща різниця у команди з м.Хотина, а хмельничанки і харків'янки мають однакову різницю, -1.