Учні нашої школи стали гостями Національного університету цивільного захисту України

24.02.2018 у НУЦЗУ відбувся День відкритих дверей

/Files/photogallery/9401/dsc_5073-qpr.jpg

У приміщенні навчально-спортивного комплексу університету діти ознайомились із презентаціями та досягненнями факультетів і науково-дослідних лабораторій навчального закладу, із виставкою навчально-методичної літератури для абітурієнтів. А також мали змогу отримати вичерпну інформацію від представників презентаційно-консультативного пункту та безпосередньо науково-педагогічних працівників кафедр.

/Files/photogallery/9401/IMG_20180224_123032.jpg

Потім автобусами дістались до навчально-тренувального полігону університету по вулиці Баварській, 7. Вони стали очевидцями показових занять майбутніх рятувальників із відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів; проведення оперативних дій з гасіння пожежі на транспорті; транспортування постраждалих в умовах складного рельєфу та під час подолання водних перешкод.

Після побаченого та почутого із задоволенням смакували «курсантською» їжею - смачним кулішем.