• Ви знаходитесь тут:

• До уваги батьків майбутніх першокласників

Вниманию родителей будущих первоклассников!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Новий Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти ще не затверджений. Інформацію про новий порядок зарахування до закладу освіти буде розміщено додатково на сайті.

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться

з 1 по 31 березня 2018 рокуКВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за посиланнямhttp://edu-post-diploma.kharkov.ua/iz/.Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 19 грудня 2014 року № 885-VІ.
Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативними документами щодо порядку прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.

01 марта 2018 года в 17.00 состоится собрание для родителей будущих первоклассников!!!

Общеобразовательная школа № 122 объявляет набор учеников в 1 класс на 2018-2019 учебный год.

Вас ждут опытные учителя, светлые, уютные классы.

Школа работает по авторским программам над развитием личности каждого ребенка, оптимально сочетая традиционные и новейшие педагогические разработки.

1. Развивающее обучение по методике Д.Б.Эльконина-В.В.Давыдова.

2. Изучение основ информатики.

3. Обучение иностранному языку с 1-го класса.

На ІІ и ІІІ ступенях обучения формируются профильные

классы и классы с углубленным изучением предметов.

Разработана оптимальная система работы с одаренными детьми.

Мы ждем вас каждый четверг с 16.00 до 18.00 по адресу: ул.Бучмы(Уборевича), 34-Г

НЕОБХОДИМО ПРИОБРЕСТИ К 1 СЕНТЯБРЯ

Ранец

Школьная форма:

девочки: черный пиджак,

черная юбка, белая блузка

мальчики: черный костюм, белая рубашка

Сменная обувь

Спортивная форма, спортивная обувь

Тетради:

· в косую линию (10 шт.)

· в клетку (10 шт.)