Збірна команда Московського району посіла ІІ місце у ХІV Всеукраїнському турнірі юних журналістів! У складі команди "Лідер" захищала честь м.Харкова учениця 10-А класу Волга Марія! Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо, Образцова Дмитра, учня 10-А класу з перемогою ГРАН-ПРІ у м. Києві, де пройшов Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді "Ядерна енергія і світ".

Наша команда посіла ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків (районний етап)!! Вітаємо команду у складі; Мастега Яна, Левенко Святислав, Тарасенко Артем, Шатило Катерина, Латишева Анастасія та її керівника, учителя історії Калмикову І.В.

21 жовтня 2017 року відбувся міський турнір на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова відбувся ХІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Савченка Роман, Чантурія Георгій представляли команду Московського району.Команду готували вчителі фізики Курносова Надія Федорівна (ХЗОШ №122), Туманцова Оксана Олексіївна (ХСШ № 156). Вітаємо команду з ІІІ місцем!!! Ми пишаємося вами!

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

2013-2014 н.р. - команда школи посіла І місце.
2014-2015 н.р. - команда школи посіла ІІ місце.

команда школы №122 :

Олейник Алина
Крамская Катерина
Макей Александр
Калиненко Дмитрий
Крупа Денис
представляла Московский район и г. Харьков на Всеукраинском открытом турните юных рационализаторов и изобретателей, заняла ІІ место
среди команд Украины, России, Белоруссии.

Сборная команда ЮНЫХ ИЗОБРЕТАТЕЛЕЙ И РАЦИОНАЛИЗАТОРОВ,
г.Чернигов