/Files/images/ВУМШБ 2014.jpg

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника" з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу та привернення уваги до проблем бібліотеки загальноосвітнього навчального закладу з 01 по 31 жовтня 2014 року започатковується проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходитиме щорічно. У рамках місячника у школі будуть проведені організаційні заходи з урахуванням рекомендацій, наведених у наказі.

МІСЯЧНИК ШБ 2017

План проведення місячника ШБ 2018

МІСЯЧНИК ШБ 2018

Книжкова виставка

/Files/images/IMAG1047.jpg

УКРАЇНА - КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА

Конкурс "КНИЖКОВИЙ ДРАЙВ"

/Files/images/IMAG1186.jpg

Книжкова виставка
"З ЧИТАЦЬКОГО ЩОДЕННИКА ВЧИТЕЛЯ"

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ

"ВИХОВНИЙ ПРОСТІР ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ"

/Files/images/P1010681.JPG

Бібліотека запропонувала десять заповідей батькам.

Ось вони:

1. Не навчайте того, з чим ви самі необізнані. Для правильного виховання дитини треба знати її вікові та індивідуальні особливості.

2. Не сприймайте дитину як свою власність, не ростіть її для себе. Ваша мета — виростити її для життя серед людей.

3. Довіряйте дитині. Залишайте за нею право на власні помилки, тоді дитина оволодіє вмінням їх самостійно виправляти.

4. Не ставтеся до дитини зневажливо. Дитина повинна бути впевнена у своїх силах, тоді з неї виросте відповідальна особистість.

5. Будьте терплячими. Ваша нетерплячість — ознака слабкості.

6. Будьте послідовними у своїх вимогах, але пам’ятайте: твердість лінії у вихованні досягається не покаранням, а стабільністю обов’язкових для виконання правил, спокійним тоном спілкування, неквапливістю і послідовністю.

7. Потурбуйтеся про те, аби ваша дитина накопичувала досвід у спокійному темпі.

8. Виключіть із своєї практики вислів: «Роби, якщо я наказав!» Замініть цю форму вимоги на іншу: «Зроби, тому що не зробити цього не можна, це принесе тобі користь».

9. Оцінюючи дитину, кажіть їй не тільки про те, що вас радує.

10. Ніколи не кажіть, що вам ніколи виховувати свою дитину. Ми виховуємо своїх дітей прикладом власного життя, власною системою цінностей.

ПОЕТИЧНА ГОДИНА

"ПРИЙШЛА ВЕЛИЧАВА І ЧАРІВНА ОСІНЬ ЗОЛОТА"

БІБЛІОТЕЧНІ УРОКИ:

1. "СКАРБИ КНИЖКОВОЇ ПОЛИЦІ"

/Files/images/IMAG0937.jpg

2. "МОЄ ХОБІ - ЧИТАННЯ"